Sultanbeyli Koltuk Döşeme

sultanbeyli-koltuk-döşeme-belmino

SULTANBEYLİ KOLTUK DÖŞEME

Koltuklarınızı yıllardır kullanıyorsunuz ve artık evinizde, çevrenizde bir yenilik yapmaya karar verdiniz. Koltukları yenilemek kesinlikle iyi bir fikir fakat tabiki bu doğrultuda seçeceğiniz yol da sizin için oldukça önem taşıyor. Bütçeniz yeni koltuk takımı almaya yetmeyebilir ya da bu şekilde bir tercih yaptığınızda ekonomik dengeniz biraz sarsılabilir. O zaman neden daha uygun fiyatlı ve aynı zamanda evinizi yepyeni bir havaya bürüyecek olan koltuk döşeme hizmetini seçmelisiniz? Belmino kalitesiyle Sultanbeyli koltuk döşeme sizi tüm bunları zevkli ve kolay bir şekilde halledebilmek için mağazasına bekliyor. Sultanbeyli koltuk döşeme firmamız, koltuk döşeme, koltuk yüzü değiştirme, koltuk kaplama ve koltuk tamiri hizmetlerini vermektedir.

Kontrolden Geçerek Tamirat Başlar

Renkli ve desenli koltuk kumaşlarınızla yepyeni koltuklara sahip olacaksınız. Sultanbeyli koltuk döşeme profesyonel ve uzman çalışanlarıyla size istediğiniz sonucu verecektir. Mağazamıza geldiğiniz ilk andan itibaren koltuklarınız için özenle yenilemeye çabalamaya başlıyoruz. Teslim fişiniz alınıyor, söküm işlemleri başlıyor, koltukların bilmediğiniz başka sorunları varsa isteğiniz doğrultusunda gerekli onarımlar yapılıyor, yayları, elyafları, keçeleri, süngerleri kontrol ediliyor. Gereken durumlarda cila işlemi uygulanıyor ve sonunda koltuklarınız beğenerek seçtiğiniz kumaşla karşınızda duruyor.

Olumlu Enerji İçin Yenileme İşlemi

Çökmüş, çıkmış koltuk süngerleri, yıpranmış kumaşlar, eskimiş ve bozulmuş bir görüntü oldukça olumsuz bir enerji yayar değil mi? Üstelik bu olumsuzluk sadece görünümle ilgili değildir; koltukların sağlamlığı, süngerlerin düzgünlüğü gibi etkenler sağlık açısından çok önemlidir. Çökmüş süngerle bir koltukta uzun süre oturmak kötü sırt ve bel ağrılarına yol açabilir. Bu soruna iyi bir çözüm bulmak istiyorsanız; Sultanbeyli koltuk döşeme hizmetini deneyebilirsiniz.

Koltukların iskeletinde sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Kırık ya da çatlaklar muhtemel olabilecekler arasında bulunmaktadır. Koltuklarınızın boyasında dökülmeler olabilir. Bu gibi bir durumda Sultanbeyli koltuk döşeme çalışanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Size gereken her türlü bilgi verilecektir.

Koltuklarınızın eskidiği, renklerinin solduğu bir durumla karşı karşıya kalırsanız onların yüzeylerini değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Belki de koltuklarınızı atmaya kıyamıyorsunuzdur belki de koltuklarınız görünümdeki çirkinlik dışında çok sağlamdır.

İşlem Süreci ;

  • Nakliye : Alıp – Geri bırakma ÜCRETSİZDİR.
  • Kontrol : Ürün atölyemize geldikten sonra kontrol edilir.
  • Süpriz Hediyeler : Ürünleriniz sizlere gelirken süpriz hediyelerinde yanında görürsünüz.
  • Garanti : Teslimattan sonra 2 YIL boyunca geçerlidir.