Sarıgazi Koltuk Döşeme

sarıgazi-koltuk-döşeme-belmino

SARIGAZİ KOLTUK DÖŞEME

Belmino Koltuk Döşeme, İstanbul’da yıllardır verdiği hizmetler ile koltuk kaplama ve tamiri konusunda bir numara olma özelliğini taşıyor. İstanbul’un her köşesine hizmet götüren ve kaliteli hizmetiyle  sektöründe adını yazdıran firmamız, eski koltuklarınıza yeniden can vererek evlerinizi renklendiriyor.

Eskiye Can Veren Atölye

Yıllardır İstanbul ve ilçelerinde verdiği hizmet ile sektöründe tercih edilen firmamız, müşteri memnuniyetini daima kendine ilke edinmiş bir atölyedir. İstanbul’un en büyük koltuk döşeme atölyesi olarak adından söz ettiren firmamız Sarıgazi koltuk döşeme hizmetleri kapsamında da evden alıp yeniden can verdiği koltuklarınızı yine adrese teslim ediyor. Teknolojinin son ürünleriyle donatılan atölyede her türlü oturma grubunuzu, kanepenizi ve koltuğunuzu modaya ve ev dekorasyonunuza uygun olarak kaplayan firmamız, taleplerinizi karşılamak için titizlikle çalışır.

Birinci Sınıf Malzeme

Eski koltuğunuzu veya koltuk grubunuzu gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz firmamız, iskelet tamirinden süngerine , birinci sınıf kalitedeki kumaşından aksesuarlarına kadar, en ince ayrıntıya dikkat ederek, hizmetteki güvenilirliğinden ödün vermez.

Sarıgazi koltuk kaplama ve kaplamasında işinin ehli ustalarla çalışan firmamız, koltuk içi kullanılan elyaf ve fitiller konusunda da hassastır. Sağlığa zararlı hiç bir ürünü kullanmayan atölye, doğa dostu ürünleri ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. En kısa sürede en iyi hizmeti vermek için çabalayan atölyede, koltuk yüzlerinizde, istediğiniz renk ve desende, geniş bir yelpaze olarak sunulan örnekler eşliğinde talebiniz doğrultusunda değiştirilir.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

İstanbul’da bulunan döşemeciler arasında farklı bir çizgisi bulunan firmamız atölyesi uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Sağladığı ödeme kolaylıklarıyla bütçenizi sarsmadan hizmet almanızı sağlayan atölyede, işçilik fiyatı maksimum 800 TL. Koltuk başına biçilen fiyat ise 750 TL’dir. Koltuk cilası ise mobilyanın cinsi ve istenilen renge göre değişiklik gösteriyor. Cila fiyatları bu nedenle 500 TL ve 1500 TL arasında değişiyor. Ürünlerinde  yüzde 100 garanti veren firmamız, leke tutmayan kumaşların yanı sıra deri ve tay tüyü başta olmak üzere binbir çeşit ve desendeki kumaşlarla yapılan yüz değişimi ve kaplamalarda fiyat kumaşın metresinin artmasıyla da farklılık gösterir.Koltuk yapımında kullanılan süngerin fiyat ortalaması ise 450 ve 900 TL arasında değişmektedir.

Neşeli ve Güler yüzlü Çalışanlar

Firmamız ilkelerinden biri olan neşeli ve güler yüzlü yaklaşımını siz müşterilerimize gereğinden fazla sunmuştur. Bununla ilgili bir çok müşterimizden olumlu geri dönüşler almaktayız. Gurur duymamıza neden olmaktasınız. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına Sarıgazi koltuk döşeme teknolojiyi takip eden , uzman kadromuzu her geçen gün genişleten , güler yüzlü çalışanlara sahiptir. Bu tutumuzu sürdürülebilir hale getirmek adına çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.