Sahrayıcedit Koltuk Döşeme

sahrayıcedit-koltuk-döşeme

SAHRAYİCEDİT KOLTUK DÖŞEME

Koltuk döşeme günümüzde yeniden popüler olmaya başlayan ve pek çok bireyin tercih ettiği bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Koltuk iskeletlerini beğenen ya da eskimemiş olan ancak koltuk yüzlerini değiştirmek isteyen bireyler, yenileme işlemini severek gerçekleştirmektedir. Bireylerin bu işlemi yaptırmalarının sebebi, günümüzde koltuk kaplama işlemlerinin profesyonelce ve oldukça güzel tamamlanıyor olmasıdır. Aynı zamanda tamir işlemini yapan pek çok firma bireylerin çizimleri doğrultusunda yeniden koltuk tasarımları da yapabilmektedir.  Bizler de Belmino Koltuk Döşeme olarak, tüm bu işlemleri yapan, müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket eden ve koltuklara modern bir görüntü kazandırmayı amaçlayan bir firmayız.

Koltukları Yenileme Ve Kaplama İle Yepyeni Mobilyalarınız Olsun

Firma olarak İstanbul’un Sahrayicedid bölgesinde de koltuk döşeme ve benzeri işlemleri adına hizmet vermekteyiz. Müşterilerin memnuniyeti odaklı çalışan firmamız koltuk yenileme, döşeme ve kaplama gibi birbirinden farklı çalışmalar yapmaktadır. Sahrayicedit koltuk döşeme işlemi kişilerin mobilyalarını evlerinden almakta, istedikleri renkte ve modelde kaplama kumaşlar ile eksiksiz yeniledikten sonra tekrar evlerine teslim etmektedir. Mobilyaların daha uzun süre gitmesi adına kaliteli kumaş ve malzemeler kullanan firmamız, 2 yıl süre ile yenilediği ve oluşturduğu tüm ürünlerine garanti imkanları da sunmaktadır.

Aynı zamanda yine Sahrayicedit koltuk döşeme işlemleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve koltuk yüzleri hatta iskeletleri bile tamamen düzenlenmektedir. Tüm işlemler adına en uygun fiyat garantisi sağlayan firmamız, koltuk kaplama işlemlerini yaparken koltuğun iskeletini de koruyarak yenilemektedir.

Yüzlerce Kumaş Seçeneği

Döşemelik kumaş seçeneklerinden sizlere kombin etme konusunda yardımcı olacağız. Sizler seçmekte kararsız kaldığınız durumlarda biz yardımınıza koşacağız. Yüzlerce kumaş içerisinden hangi kumaşla hangi kumaşın gideceğini uzman kadromuz sizlere belirtecektir.

Koltuk Tamiri İle Mobilyalarınızın Ömrünü Uzatın

Firmamız, koltuk yenileme ve kaplama işlemleri dışında koltuk tamiri de yapmaktadır. Eskiyen, yıpranan ve yenilenmesi gereken her türlü mobilya, sandalye, puf gibi ürünlerin tamirini yapan firmamız, Sahrayicedit koltuk döşeme şubesi ile de hizmet vermektedir. İstanbul’un pek çok ilçesinde olduğu gibi Sahrayicedid bölgesinde de mobilya tamirine dair her türlü tamir ve düzenleme işlemi yapmaktayız. Aynı zamanda firmamız bu tarz işlemlerde en iyi ve en titiz işçilik ile çalışan, profesyonel tamir işlemi yapan ve mobilyaların ömrünü uzatan bir işlem sağlamaktadır. Mobilyalarını değiştirmek değil de her anlamda yenilemek isteyen bireyler adına hizmet vermektedir.

koltuk-döşemede-lider-firma

Lider firmalar arasında yer almamızın nedenleri ;

 • %100 Müşteri memnuniyeti
 • 2 yıl garanti
 • Ücretsiz Nakliye
 • Yüzlerce kumaş seçeneği
 • Ücretsiz danışmanlık
 • En hızlı fiyat teklifi alma
 • En hızlı teslimat
 • En cazip fiyat garantisi
 • Süpriz hediyeler
 • Güleryüzlü çalışanlar
 • Neşeli sohbet
 • Çay ikramı 🙂