Koltuk Yüzü Değiştirme

koltuk-yüzü-değiştirme-belminoKOLTUK YÜZÜ DEĞİŞTİRME

Belmino Koltuk Döşeme firması olarak geçmişimiz 1981 yılına dayanmaktadır. Firmamız Belmino ismini ise 2008 yılında almıştır. Uzun yıllardır süren tecrübemizle bizi tercih eden müşterilere iyi ve kaliteli biçimde hizmet sunmak adına sektördeki yenilikleri takip ediyor, en moda uygulamaları kullanmak için çabalıyoruz. Şirketimiz İstanbul’da birçok yerde hizmet vermektedir. Yaptığımız işler arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Koltuk Döşeme
 • Koltuk Yüzü Değiştirme
 • Koltuk Kaplama
 • Koltuk Tamiri
 • Sandalye Kaplama
 • Sandayle Tamiri
 • Chester Döşeme
 • Josefin Döşeme
 • Klasik Koltuk Döşeme
 • Modern Koltuk Döşeme
 • Sıfır Koltuk imalatı
 • Puf imalatı
 • Başlık imalatı

Koltuk Yüzü Değiştirme Hizmeti

Koltuklar en çok kullanılan mobilyaların başında gelmektedir. Bu nedenle sık sık eskime tehdidiyle karşı karşıya kalabilirler. Kimi zaman koltuklar uzun süre kullanıldıklarında sahipleri tarafından atılmak istenmiyorlar. Ya da yenisini almak bütçelerini biraz daha fazla zorlayacağı için koltukların yüzünü değiştirme yöntemini tercih ediyorlar. Firmamız bu işte uzmanlaşmış ustaları çalıştırmaktadır. Koltuklarını yenilemek isteyen, İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakasında yaşayan birçok insanın koltuk yüzü değiştirme konusunda tercihi durumundayız. Müşterileri önemsiyoruz ve onlara kaliteli hizmet sunuyoruz.

Sertifikalı Ustalar

Firmamızın ustaları sertifikalıdır. Müşterilerin araştırma yaparken bu duruma da dikkat etmeleri, kaliteli bir işle karşılaşmaları adına önemlidir. Koltuklara gerekli özen gösterilmektedir. Bu konuda ustalarımız müşterilerin her türlü sorusunu cevaplamaktadırlar.  Ücret konusuna dikkat edilmelidir çünkü birçok yerde fiyatlar değişmektedir. Sadece daha ucuz olduğu için tercih edilen bir firma kötü bir iş çıkarttıklarında müşterilere daha fazla masraf çıkartmış olurlar. Bu noktada ürünün hem ucuz hem kalitesiz olması memnuniyetsiz bir durum yaratacaktır. İyi olan bir ürünün uygun fiyata gelmesi ise tabi ki müşterilerde olumlu bir etki yaratır. Kullanılan ürünler fiyatlarda farklılık yaratır. Bu yüzden müşterilerin kullanılacak ürünleri sormaları ve araştırma yapmaları oldukça yerindedir. Firmamızda malzemeler hangi yerlerden alındıysa, o firmaların bile iletişim bilgileri verilmektedir. Koltuk yüzü değiştirme için çıkartılan giderlerin ispatlanması kolaydır. Bu anlamda firmamız güvenilir bir ortam sağlamaktadır. Şeffaf bir politika anlayışını gerekli bulmaktayız ve müşterilerle güven üzerine kurulu bir ilişkinin daha uzun yıllar sürebileceğini biliyoruz.

En Hızlı Koltuk Yüzü Değiştirme Fiyatı Alma

onlinefiyatal-tablet

Hayatımızın en değerlisi olan zaman geriye alınmadığı gibi iyi değerlendirilmediği durumlarda yaşanmaktadır. Zamanı verimli kullanmak ve sizlere hızlı hizmet vermek adına online fiyat al bölümümüzden isminizi , adresinizi , telefonunuzu ve koltuk yüzü değiştirme işlemi yapılacak eşyanızın 3 adet düşük kb fotoğrafını yollarsanız sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Siz o bölümden gönderdiğiniz fotoğrafları e-mail yoluyla bizler değerlendirip en kısa zaman içersin de sizlere fiyat teklifimizi yapıyor olacağız.

Sektörde Lider Firma

koltuk-döşemede-lider-firma

Belmino Koltuk Döşeme sektörde lider firma konumundadır. Müşteriler istedikleri zaman gelebilir ve istedikleri bilgileri rahatlıkla öğrenebilirler. Lider firmalar arasında oluşumuzun en büyük avantajı güvenilir, sertifikalı ustalarımız. 2 yıl garanti seçeneğimiz. Yüzlerce kumaş seçeneğimiz ve birçok referansla siz müşterilerimizi ikna edici pozisyonda olmamızdır.