Koltuk Yüz Değişimi

koltuk-yüz-değişimi-belmino

KOLTUK YÜZ DEĞİŞİMİ

Eve geldiniz yoğun ve yorucu geçmiş günün ardından yemeğinizi yediniz sıra dinlenmeye geldi ilk gittiğiniz yer neresi olacaktır. Tabi ki de televizyon karşısındaki koltuklarınıza oturacaksınız. Peki koltuklarınızda geçirdiğiniz vakti hiç düşündünüz mü? Günlük 3 saat, aylık 90 saat, yıllık ise 1080 saat geçiriyorsunuz. Bu kadar zaman geçirdiğimiz koltuklarımızın eskimiş ise koltuk yüz değişimi işlemi yapılması gerekmez mi?

Koltuk yüz değişimi için neler yapıyoruz?

Koltuklarımız bizimle birlikte yaşını alan yaşlanan birey olmuştur her zaman. Ama bizim onlara karşı farklı hissettiğimiz bu dönemlerde onların dertlerini tabi ki de dinleyemiyoruz. Sadece farklı oluşan bu bağ nedeniyle atmaya kıyamadığınız bu ürünlerin yerine ya yenisini alacağız ya da koltuk yüz değişimi yaptıracağız. Yenisi alma bu dönemde pahalıya geleceği için genelde ilk akla gelen yenileme işlemi olacaktır. Yenileme için planlanan süre içersin de işleminiz sertifikalı ustalarımız tarafından yapılır ve teslimi sağlanır. Ustalarımız sizlerin istekleri doğrultusunda her desteği vermiş olacaktır. Ürünlerinize gerekli hassasiyeti gösterip sizin için ekstra yapılacak ne varsa o konularda da sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Verilen hizmet için ücretlendirme çok farklılık gösterebilir. Siz birçok yerden fiyat alabilir birçok firma ile tanışabilirsiniz fakat her zaman düşündüğünüz konu şu olmalı kaliteyi mi ucuza alıyorsunuz yoksa ucuzumu ucuza alıyorsunuz. Hangi ürün kullanıldıysa fiyat politikası açıklanır. Alınan malzemeler iletişim kurması için telefon bilgileri ve adresi bile paylaşılabiliriz. Size verdiğimiz koltuk yüz değişimi hizmetinin giderleri konusunda sizi bilgilendirecek ve güvenilir bir ortam sağlamış olacağız. Piyasada 35 dns denilip 28 dns kullanan birçok firmayla karşılaşabilirsiniz bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Elyaf koyarız derler ince elyaf ile geçiştirirler. Bu konularda genel anlamda kulağınız delik ayrıca daha fazla dikkatli olmalısınız.

Koltuk yüzü değiştirme işlemlerimize 2 yıl ” GARANTİ “

Kaliteli ve iyi bir şekilde yapılmış bir iş olsa bile firmamız her zaman müşterileri memnuniyetini önemser. Bu nedenden ötürü teslimattan sonra iki yıl içerisinde herhangi bir sorun; yırtık, sökük, yapılan işlerdeki bozuklukların tekrarlanması gibi durumlarda ücretsiz olarak ürün tamir edilmektedir. Şimdiye kadar böyle bir olumsuzlukla firmamız karşılaşmamıştır.

Yüzlerce Kumaş Seçeneği

Yüzlerce kumaş seçeneklerimizle kartelanın bulunduğu atölyemizde seçip istediğiniz kumaşı döşettirebilirsiniz. Renk uyumu konusunda sizlere destek olacağımızı bilmenizi isteriz.

Avrupa Yakasına ve Anadolu Yakasına hizmet veriyoruz

İstanbul’da hizmet veremeye devam eden firmamız hem Avrupa hem Anadolu yakasına sorunsuz ulaşabilmektedir. Her zaman son teknolojik makinalarımız , sertifikalı ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Whatsapp ile koltuk yüz değişimi fiyatı alma imkanı

Fiyat almak için bile bir yere girdiğimizde utanır sormaktan çekiniriz. Ama artık teknoloji hayatımızın bir parçası olduğu için sizlerden fotoğraflarınızı whatsapp yoluyla veya email yoluyla alabilmekteyiz. Yok onları yapamam derseniz online fiyat al bölümümüzden direk gönderme imkanınız olabilmektedir. En geç 1 saat içerisinde sizlere fiyat teklifi yapılacaktır.

Atölyemize Bekleriz

Kaliteli işler çıkarttığımız atölyemizde sizleri de ağırlamak isteriz. Belki aklınıza takılan bir şey de yardımcı olacak, alacağınız ürün hakkında sorularınıza ışık tutabiliriz. Sektöründe lider firma olarak belmino koltuk yüz değişimi satış sonrası hizmeti ile yanınızda olacaktır.

ÇALIŞMALARIMIZIN BİR KISMI

İşimizi profesyonel yapıyoruz.