Koltuk Takımına Ne Kadar Kumaş Gider?

Koltuk Döşeme Psikolojimizi Nasıl Etkiler?
23 Kasım 2016
Koltuk Takımı Renk Uyumu Nasıl Olmalıdır?
14 Ocak 2017

Koltuk Takımına Ne Kadar Kumaş Gider?

kaç-metre-kumaş-gerekli

Koltuk Döşeme için Kaç Metre Kumaş Gerekli?

Bunun için birçok hesaplama yöntemleri olduğu gibi biz sizlere bunlarla ilgili yaklaşık değerlerin verileceği bir resim var. Buradan ürününüze göre kaç metre almanız gerektiği yazmaktadır. Sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz birçok şeyi yine buradan sizlere sunacağız.

kaç-metre-kumaş-gerekli

Siz müşterilerimize gittiğiniz koltuk döşeme ustasının sizlere kaç metre gideceğini söylediğinde yardımcı olacak metrajlar. Her şekilde bunların 1-2 metre altına ve üstüne oynar. Çok fazla değişiklik olmayacaktır. Sizlere renk seçimi konusunda da yardımcı olabiliriz. Modaya uygun renkleri uzman kadromuz sizler için uyum sağlayarak sizlere fikirlerini sunacaktır.

chester-için-kaç-metre-kumaş-gerekli

Chester için gidecek kumaşları da yukarıda belirtmiş olduk. Bunlar tekrar söylemek gerekirse koltuklarınız için gerekli tahmini metredir. Sizin koltuk modelinize göre değişkenlik gösterebilir. Sizlere de bu konuda yardımcı olabilmeye çalıştık diğer yazılarımızda da merak ettiğiniz konuları bulabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık verdiğimiz için sizlere her konuda telefondan, whatsapptan ve email yoluyla yardımcı olabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir