Koltuk Kaplama

belmino-koltuk-kaplama-tamiri

KOLTUK KAPLAMA

Koltuklarınızda oturma sıklığının yanında bir de oturma şekillerimiz kalkarken,otururken oluşan dikkatsizlik nedeniyle omurga bölgemizde oluşan hastalıklardan hepimiz şikayetçi değil miyiz? Zaten bunların oluşma sebebi de koltuk tamiri bölümleri,yıpranmış kumaşlar ve süngerin çökmesidir. Ergonomi, kişinin çalışırken veya günlük hayatında duruş şekilleri, iş yapış biçiminin sağlıkla yapılması durumudur.

Koltuk Kaplamanın Duruş Bozukluklarına Etkisi

Ergonomik durumlar koltuk kaplama için yetersiz ise hastalıklar oluşmaya başlayacaktır. Koltukların süngeri çökmüş ise daha zor kalkmaya çalışacaksınız omzunuza binecek yük daha fazla olacak ve oraya incitmeye liflerde kopmaya kadar gidecektir. Kırık kolu olan bir koltuk için bel kısmınızı sabitlersiniz ki arkaya doğru gitmeyin diye bu yüzden kasılan omurga bölgenize binen yük fazlalaşır tutulmalar ve omurga boşluklarına giren sinirlerle fıtık olması söz konusu olacaktır. Bunun gibi birçok duruş bozukluklarına neden olan koltuklarımız bizim eve geldiğimizde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri halindedir. Bunların olmaması için en başta sünger değişimi ve koltuk kaplama ile size firmamız olarak Belmino Koltuk döşeme yardımcı olacaktır.

Teslim Fişinizi Unutmayınız

Verdiğimiz hizmetin güvenini de vermek adına siz müşterilerimizden teslim fişi alarak garanti vermekteyiz. Siz müşterinin bu konuda her zaman başı ağrıdığını bildiğimiz için firmamız olarak sizlere güven teşkil edecek 2 yıl bazında yaptığımız işlere garanti vermekteyiz. Herhangi bir sökük veya tamir edilen kısımlarda cila kısmının kalması , boya dökülmesi , kumaş deformasyonu , dikiş sökükleri  v.b. gibi bütün yaptığımız işçiliklerde sizlerin yanınız da olduğumuzu bilmenizi isteriz. Koltuk kaplama sanat işi olduğundan çalıştırdığımız ustalarımızın bu konuda sertifika ve usta belgeleri olduğunu da hatırlatmak isterim. Verilen hizmet adı altında her isteğiniz yerine getirilmektedir. Belgeli ustalarımızın emeği gözle görülür biçimde kaliteli ve sorunsuz çıkmaktadır. Firmamız bu gibi vizyon oluşturacak konulara önem vermekte ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. Her ürün için ayrı özen ve itina gösterilmektedir. Biz sizlere ürünü ne kadar kaliteli zamanında ve güvenle teslim edersek. Sizlerde bizleri temsil edeceğiniz için koltuklarınızı özenle yeniliyoruz.

ÇALIŞMALARIMIZIN BİR KISMI

İşimizi Profesyonel yapıyoruz.