Koltuk Döşeme

belmino-koltuk-döşemeKOLTUK DÖŞEME İŞLEMİ UYGULAMA SÜRECİ

Koltuklarınızla ne kadar zaman geçiriyorsunuz hiç düşündünüz mü? Belki de düşünmek için bulunduğunuz ortam bile buna izin vermiyordur. Çünkü düşünmek için o kadar çok derdimiz tasamız varken koltuk döşeme işlemini düşünemeyeceğim diyorsunuzdur. Haklı da olabilirsiniz ama düşündüğünüz kadar hafife alınacak bir konu olmadığını anlatınca belki bir kez daha düşünebilirsiniz. Çünkü koltuklarınız ne kadar yıpranmış, kırık, çökmüş ise siz o kadar sağlıksız kararlar vereceksiniz farkında olmadan. Önemli bir toplantı için hazırladığınız sunumun son halini o koltukta tekrarlayacaksınız fakat rahatsız olacaksınız, belki de yarın önemli bir anlaşma için son kararın verildiği güne hazırlanmak için dinleneceksiniz ve koltuklarınıza uzanacaksınız fakat nafile dinlenemeyeceksiniz, belki de misafirlerinizi davet ettiğinizde kırık kolu ile başınız belada olan koltuğunuza misafiriniz kolunu dayamasıyla kötü bir senaryo yaşanacak kim bilir. Ama bunları bir kenara atın, Belmino koltuk döşeme ile size yardımcı olmaya, sizi bu dertten kurtarmaya hazırız. Peki bunları nasıl yapıyoruz biraz da o konulardan bahsedelim.

Koltuk Döşeme Aşamaları

Aşamalarımız da şöyle sıralanır. Ürün sizden teslim fişi ile alınır güven problemini ortadan kaldırmak adına yapılan bu işlemden sonra güvenle atölyemize indirilen ürün için hemen işlemlere başlanır. En başta söküm işlemi gerçekleştirilir. Ardından Görünmeyen tamir edilecek yerler varsa size fotoğraflanarak gönderilir. Yapılıp yapılmaması konusunda sizden onay alındıktan sonra işlemlere devam edilir. Boyası değişecek kısım söz konusu ise tamirden sonra cilaya gider ve o işlem tamamlandıktan sonra bize gelir. Ürünün süngeri, elyafı, keçesi, elastik kolonu, yayı değişecekse onlar değişir. En son yüzlerce kumaş seçenekleri arasında sizin önceden beğenmiş olduğunuz kumaş alınır (siz de getirebilirsiniz). Koltuk döşeme işlemi tamamlandıktan sonra size ürün zamanında ve garanti bir şekilde teslim edilir.

Koltuk Döşeme İşlemlerimize 2 Yıl Garanti

Bu süreç tabi ki de böyle bitmiyor. Kaliteli ve garantili yaptığımız bu koltuk döşeme işleminden sonra teslim fişi ile koltuğu teslim ettik sonra 2 yıl içersin de herhangi bir söküm, bizim yaptığımız tamir işlemlerindeki kırıkların veya çatlakların tekrarı olursa bu durumlar için de garanti vermekteyiz. Herhangi bir problemde tekrar ücretsiz bir şekilde size gelerek ürünü yerinde yapılacaksa yerinde, yapılmayacak gibiyse tekrar atölyemize alarak koltuk döşeme işlemini tamamlayıp size geri getirmekteyiz. Şimdiye kadar böyle bir problem yaşamadık inşallah bundan sonrada yaşamayız. Sertifikalı ustalarımız bizi mahcup etmeyeceğini düşünüyoruz.

Belmino Koltuk Döşeme Olarak Misyonumuz ;

İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasına hizmet veren firmamız siz müşterimizin %100 memnuniyetini esas alarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. Biz yenileme işlemini ne kadar özen göstererek yaparsak sizin referansınızda bizim için artı katma değer olacaktır. Bu yüzden kendi evimize nasıl yapıyorsak sizi de o şekilde düşünüp ona göre işleme almaktayız. Firmamız sektöründe lider firma olma düşüncemiz mobilya da olduğu gibi koltuk döşeme ile de bu liderliğe destek kuvveti yaptığımız işler göstermektedir. Basamak basamak ilerlediğimiz bu yolda sizi de aramızda görmek isteriz. Siz sadece arayın bir şey yaptırmanıza gerek yok soru sorup bilgi alabilirsiniz veya gelin bir çayımızı için işlerimizi görün.


ÇALIŞMALARIMIZ

İşimizi Profesyonel yapıyoruz.