Koltuk Döşeme Fiyatları

koltuk-döşeme-fiyatları-belmino

KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI

Kökeni 1981 yılında kurulan Kıygınlar Mobilya’ya dayanan, 2008 yılından bu yana Belmino Mobilya olarak faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibimiz ve koltuk döşeme alanında yenilikçi adımlarıyla mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve alanının lideri olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir. Siz de eskidiğini düşündüğünüz ama atmaya kıyamadığınız koltuklarınızı, kanepelerinizi ya da çek-yatlarınızı usta ellere teslim etmek istemez misiniz? Hem de uygun koltuk döşeme fiyatları ile !

Profesyonel bir bakış açısıyla hareket eden Belmino Koltuk Döşeme uzman ekibimiz ile kırılmış, kumaşları yıpranmış, eskimiş ve size eskiyi hatırlatan eski mobilyalarınızı sizden teslim alıyor modern atölyelerimizde mobilyalarınızı baştan yaratıyoruz.

YÜZLERCE KUMAŞ SEÇENEĞİ İLE

Yüzlerce kumaş seçeneği ile oldukça geniş bir renk skalasına sahip firmamız ile tüm isteklerinizi karşılayacak, ruhunuza dokunacak ve hayallerinizdeki ev dekorasyonuna sahip olabileceksiniz. Kartela desteği sağladığımız kumaşlardan kaliteli ve leke tutmayan kumaşların moda olduğu bu dönemde seçiminize küçük fikirler vererek zenginleştirebiliriz. Renk uyumunu sağlayacağınız zaman çok daha elit ürünler ortaya çıkmaktadır. Önemli olan uyumu sağlamaktır.

Nasıl oluyor da koltuk döşeme oluyor diye merak ediyorsanız, müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik konusunda son derece hassas olan Belmino Koltuk Döşeme’ye geldiğinizde ürününüz firmamız tarafından belirlenmiş koltuk döşeme fiyatları ile sizlerden teslim fişi ile alınır. Ardından hemen atölyeye getirilen ürün profesyonel ellere teslim edilir ve söküm işlemi gerçekleştirilir, bu aşamada da ürünün fotoğrafı çekilerek sizlerden mutlaka onay alınır, daha önce de belirttiğimiz gibi öncelik müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik.  Onayınızdan sonra gerekli onarımlar yapılır ve son aşamada sizler istediğiniz kumaşı seçtikten sonra ürünün kaplaması yapılır ve sizlere teslimatı yapılır.

KOLTUK DÖŞEME FİYAT ARALIĞI NEDİR?

Fiyat aralığı sünger fiyatlarındaki artışla birlikte buaralar 600-3000tl arasında değişmektedir. Sadece kumaş ve sünger değişimi ile bu kadar fiyatlar neden olur diye soracak olursanız.

Sıralaması şu şekilde ;

  • Nakliye ile ürün sizden alınır.
  • Kumaş söküm işlemi uygulanır.
  • Sünger söküm işlemi uygulanır.
  • Koltuk tamir işlemi uygulanır.
  • Cilalama işlemi uygulanır.
  • Sünger döşeme işlemi uygulanır.
  • Kumaş döşeme işlemi uygulanır.
  • Son rütujlar yapılır.
  • Nakliye ile ürün size teslim edilir.

Sizce fazla işlemden geçen bu kalitedeki süreç için verilen emeğe binayen istenilen rakamlar piyasaya göre makul değerlerdedir.

Koltuk Döşeme Fiyatları Şu Şekildedir ;

Berjer – 350-530tl

Modern koltuk takımı – 1200tl-2100tl

Klasik koltuk takımı – 1700-2800tl arası

Sandalye – 50tl – 150tl

Not: Tahmini fiyatlardır. 

Garantili ürünleriyle müşterisini buluşturan Belmino Koltuk Döşeme, her türlü talebe yönelik olarak müşterisini memnun etmek üzere uzman kadrosuyla soluk almaksızın çalışan bir firmadır. Koltuk döşeme sürecinde kullandığı kumaş, sünger, elyaf, keçe, elastik kolon, yay gibi ürünlerin kalitesinden oldukça emin olan Belmino Koltuk Döşeme, ürünleri için 2 sene garanti vermektedir. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında aktif olarak faaliyet gösteren firmamız, İstanbul içi ücretsiz servis imkânı ve sürpriz hediye çekilişleriyle müşteri memnuniyetinin de %100 garantisini vermektedir. Belmino Koltuk Döşeme olarak kaliteli ve uygun koltuk döşeme fiyatları ile karşılaşmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.