Kayışdağı Koltuk Döşeme

kayışdağı-koltuk-döşeme-kaplama-belmino

KAYIŞDAĞI KOLTUK DÖŞEME

Kayışdağı koltuk döşeme ile , koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi hizmetleri sunmaktayız.  Birçok bölgeye hâkim olmamız yanında Kayışdağı ilçesine de gereken önemi gösterip, işleri zamanında teslim etmekteyiz. Yenileme işi artık günümüzde fazla revaçta olma özelliği kazanmış durumdadır. İnsanlar artık tekrar bir koltuk takımı satın almak yerine kendi isteğine, kumaşın cinsine, rengine göre koltuk yüzü değişimi yaptırmak istiyor. Koltuklar evlerimizde en çok kullanılan eşya olduğundan dolayı yıpranma payı en yüksek eşya olma özelliğine de sahip. İşte bu yüzden daha uygun yollarla daha kaliteli malzemelerle istediğimiz şekilde koltukları sıfır durumuna getirtebiliriz.

Koltuk Tamiri İçin Online Teklif Alabilirsiniz

Firmamız tarafından uygun fiyatlarda koltuk döşeme, kaplatma, değişimi işlemleri yapılmaktadır.

Ulaşım ve teslimat konusunda tereddütte olan müşterilerimizin de hizmetlerimizden çok hızlı ve güvenilir bir şekilde yararlanması mümkündür. Firma olarak bu yüzden İstanbul’un Kayışdağ ilçesinde de faaliyet göstermekte,  koltuk ile ilgili tüm detayları sizlere sunmaktadır. Kayışdağ koltuk döşeme için de sitede yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Öncesinde teklif almak isterseniz yine sitenizden online teklif bölümünden teklifi alabilir sonrasında siparişinizi verebilirsiniz. Onaylandıktan sonra koltuklarınız sizden elden teslim alınıp, sipariş fişiniz de sizlere teslim edilerek iş başlamış olur. Verilen zaman zarfında işleri zamanında teslim ederiz. Memnuniyetiniz bizler için çok önemlidir.

Süpriz Hediyeleri Unutmayız

İş teslimini size vermeden, tamir edilecek yerler en ince ayrıntıya kadar bakılıp onarımlar yapılır. Ustaların tüm işleri bittikten sonra da sipariş fişinizi sizden teslim alıp, koltuklarınız en özenli şekilde evinize güvenle yerleştirilir. Sürpriz hediyenizle birlikte de sizi gayet memnun bırakarak bir daha ki görüşmeye kadar mutlu kalmanız dilenir.

Diğer Hizmetlerimiz

Kayışdağı koltuk tamiri yanında koltuk döşeme, sandalye döşeme, puf tamiri, gibi hizmetleri de en ayrıntılı şekilde sizlere sunmaktadır. Belmino koltuk döşeme profesyonel hizmet almak ve de memnun kalmak isteyenler için harika bir koltuk mucizesi firmasıdır.

Kayışdağı Koltuk Kaplama Sizleri Memnun Edecek Kadroya Sahip

Uzman kadromuzun sizlerin güvenini kazanma noktası, aşağıdaki fotoğraflardır. Sertifikalı ustalarımızın yaptığı işlerin titizlikle ve kaliteli olması bizlerinde sizlerin gözlerindeki referans değerlerini arttırmaktadır. Yenileme işlemi yaptığımız kişilerin tanıdıklarına bizleri tavsiye etmesi , reklam konusundaki en büyük avantajımızdır. O yüzden yaptığımız işlemlere 2 yıl garanti vermekteyiz. Koltuk kaplama bizim işimiz.