Kadıköy Koltuk Döşeme

kadıköy-koltuk-döşeme-tamiri-belmino

KADIKÖY KOLTUK KAPLAMA İŞLEMLERİ NASIL OLUYOR

Belmino Koltuk Döşeme firması olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa yakasında birçok şubemizle beraber siz müşterilerimize kolaylıkla ulaşmayı amaçlıyoruz. Kadıköy’deki mağazamızda yenileme işlemi başta olmak üzere koltuklarınızın kaplama ve tamir işlerini de yapıyor ve onların yepyeni hale gelmesine yardımcı oluyoruz. İşimizde ise oldukça profesyonel bir ekibiz ve ustalarımızın hepsi uzmanlık sertifikasına sahipler.  Verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı detaya inecek olursak:

Kadıköy Koltuk Döşeme’nin sizler için sundukları

 Kadıköy Koltuk Döşeme şubesine geldiğinizde işlemlerinizin gerçekleşmesi süreci teslim fişinizin hazırlanması ile başlayacaktır. Ürününüz güvenli bir şekilde atölyeye indirilir. Koltuk döşeme işleminde sırayı “sökme” alır. Koltuklarınızın detaylı bir biçimde gözden geçirilir; kaldı ki sizin göremediğiniz bozuk, tamir edilmesi gereken yerler olabilir. Bu inceleme esnasında bozuk yerler varsa eğer, bunların fotoğrafları çekilir ve size gösterilir. Eğer onay verirseniz bu yerlerin de tadilatı yapılır. Boyayla ilgili bir sorun olduğunda ise kaplama işleminden sonra ürün cilalanmak üzere ilgili yerlere gönderilir. Cilası yapıldıktan sonra bize geri gelen ürün için bu sefer de yay, elyaf, elastik kolon, keçe ve sünger kontrolü yapılır. Bir sorun varsa düzeltilir. Kumaş seçiminizi yaparken ürün çeşitliliğinden ötürü oldukça zorlanabilirsiniz. Koltuk kaplamada son aşama, bu kumaşların getirilmesidir. Ürününüz söz verilen tarihte ve iyi bir şekilde size teslim edilir.

Koltuk kaplamamı yoksa yenisini almakmı

 Yeni bir koltuk almak istemiyor ve bunu daha ucuza mal etmek istiyorsanız koltuk kaplatmak iyi bir seçenektir. Kadıköy koltuk döşeme hizmetini verirken sağlığınızı da düşünüyoruz çünkü eskimiş ve çökmüş süngerler, yıpranmış kumaşlar göze hoş gözükmedikleri gibi duruş bozukluklarına, sırt ve bel ağrılarına neden olabilirler. Bu tip bir sorunla karşılaştığınızda koltuklarınızı kaplatmayı bir çözüm yolu olarak düşünebilirsiniz.

Kadıköy Koltuk tamiri için Belmino Koltuk Döşeme

Koltuklarınız eskimiş olabilir; onları kullanabilmenin gittikçe zorlaştığını düşünüyorsanız Kadıköy koltuk döşeme servisine gelin. Profesyonel bir çalışma şekli ve yönetime sahibiz.  Koltuklarınızın boya kısımlarında soyulmalar oluyorsa, iskeletinde bir çatlama ya da kırılma mevcutsa, ürününüzü tamir ettirebilirsiniz.

Garantili Koltuk Döşeme

Koltuklarınızın tamir ettiğimiz bölümlerinde, teslimattan sonra iki yıl içinde bir bozulma olursa ücretsiz onarım tekrar yapıyoruz.

 Müşteri Odaklı Çalışma

Müşterilerimize hizmet anlamında elimizden gelenin fazlasını sunmayı bir vizyon olarak benimseyen lider firmalar arasındayız.