İstanbul Koltuk Döşeme

istanbul-koltuk-döşeme-tamiri-kaplama-belmino

İstanbul’da hem avrupa yakası hemde anadolu yakasında kaliteli işlere imza atan firmamız, müşteri memnuniyeti misyonu ile lider firmalar arasında yer almaktadır.

İstanbul Koltuk Döşeme Değer Verdiklerinizi Yeniler

Son zamanlarda insanlar evlerinin güzelliği için farklı dekorasyonlar ve tasarımlar yapıyor. Her gün evde kullanılan koltuklara, masalara, sandalyelere ve baktığınız duvarlara bile uzun süre alışınca bazen biraz değişiklik istiyor olabiliriz. Yenileme işleri hem sağlık açısından bir ihtiyaç hem de göze hitap eden bir gereklilik oluyor. Bu konuda özellikle koltuk ve kanepe gibi eşyalarını yenilemek isteyenler için Belmino Koltuk Döşeme İstanbul’da açtığı atölyeler ile profesyonel bir şekilde her ev için yaptığı farklı tasarımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. İstanbul koltuk döşeme işlemi ile evinizde eskimiş ve yıpranmış, artık kullanılması rahatsız eden koltuklarınızı firmamız farkıyla sıfır gibi tertemiz hale getirebilirsiniz.

Koltuk Döşeme İşlemi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Koltuk kaplama işlemi aslında son dönemlerde popülerliğini arttıran bir gerekliliktir. Gereklilik diyoruz çünkü esasında evini seven herkesin psikolojisi koltuklarının fiziksel durumuna göre şekillenebiliyor. Bu noktada eğer yıpranmış ve eskimiş koltuklarınız varsa bu sizi rahatlık ve sağlık açısından sıkıntıya düşürebilir. Evinizde hem sizi hem de kimi zaman misafirlerinizi ağırlayan koltuklarınızı temiz ve kaliteli görmeyi kim istemez ki? Eskiyen ve yıpranan koltuklarınızın farkında olup günümüz iş hayatı yoğunluğunda aklınıza gelmiyor olabilir ya da koltuklarınızı değiştirmeye kıyamıyor olabilirsiniz. Tam bu noktada İstanbul koltuk döşeme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Belmino Koltuk Döşeme İstanbul’da açtığı atölyeler ile yenileme ihtiyacınızı gidermekte iyi bir şekilde yardımcı olur. Firmamız koltuk döşeme, koltuk kaplama, koltuk tamiri, koltuk yüz değişimi gibi işleri profesyonelce ve kısa bir sürede yapıyor. Müşterilerin memnuniyeti ve yorumlarına göre hak ettiği kalite güvencesine sahip firmamız zamanında teslimat yaparak en uygun fiyat garantisi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

İstanbul koltuk döşeme işlemlerinin güvenilir markası firmamız işlemini yapmak için öncelikle koltuklarınızın fotoğraflarını online olarak internet üzerinden alıyor. Sonrasında koltuklarınıza ve size uygun en cazip fiyatı sunuyor böylelikle anlaşma sağlandıktan kısa bir süre sonra koltuklarınız teslim fişi ile birlikte alınıp güvenli bir şekilde atölyemize getiriliyor. Burada işlem tamamlandıktan sonra koltuklarınız size ulaştırılmak için sürpriz hediyeniz ile birlikte yola çıkıyor. İşleme başlamadan önce alınan teslim fişi ile birlikte koltuklarınız güvenli bir şekilde evinize yerleştirilip rahat ve sağlıklı bir şekilde koltuklarınızda oturmak ve misafirlerinizi ağırlamak size kalıyor.

2 Yıl Garantili Koltuk Kaplama İşlemi

Yenileme İşlemi tamamlanan koltuklarınızda , malzemeden ötürü veya bizim işçiliğimizden kaynaklanan problemlerde sizlere 2 yıl garanti fırsatı sunmaktayız. Sizlere güvene dayalı bir alışveriş sunarak sizinde aklınızda kalan soru işaretleri olmamasına dikkat ediyoruz. Güler yüzlü , neşeli , esnaf kadromuz sizlere her zaman hizmet vermeye hazırdır.

İstanbul Koltuk Döşeme olarak Vizyonumuz;

  • Daha geniş müşterilere hizmet etmek
  • Sektörde lider firmalardan olmak
  • Teknolojiyi takip ederek yeniliklerden yararlanmak

İstanbul Koltuk Döşeme olarak Misyonumuz;

  • Disiplinle ve çok özen göstererek çalışmak
  • Müşterilerimize karşı güler yüzlü ve içten olmak
  • Güvenilir ve zamanlı çalışmak
  • Hizmette Kaliteden Şaşmamak

Çalışmalarımızın Bir Kısmı