Göztepe Koltuk Döşeme

goztepe-koltuk-doseme-belmino

GÖZTEPE KOLTUK DÖŞEME İŞLEMİ NEREDEN YAPILMALIDIR ?

Göztepe İstanbul için gerek parkı gerek caddenin bulunduğu mahalle olsun tercih edilen semtler arasında yer almaktadır. Bu semt için en  kullanılan kelimelerin arasında yerleşim merkezi diye geçmektedir. Gözlenilecek tepe şeklinde de anılmaktadır.Fakat Asıl Göztepe ismini oluşturan ise Tütüncü Mehmet Halis Efendidir. Geçmiş yıllardan ne kalırsa öyle kalıcılığını korumaktadır. Bizde yaratıcılık namına gelişim gösteremeyip hep alıntılarla belirli bir yere gelmekteyiz. Neyse ki bir göztepe semtimiz var ve burada uzun yıllar yaşamış kişiler bulunuyor. Göztepe semtine bakın evler bile halen eskidir. Eski olan evde genelde yeni eşya olmayacağına göre eski eşyalarda bizlerin duruşunu , gösterişini , ruhumuzu , ahenkliğini göstermektedir. Biz bu eski eşyalara atmaya kıyamıyor isek ya tamiri yapılacak yada tamiri yapılacak. Belmino Koltuk Döşeme iştiraki Göztepe koltuk döşeme burda devreye giriyor.

GÖZTEPE KOLTUK DÖŞEME DE İŞLEYİŞ NASILDIR?

Göztepe Koltuk Döşeme olarak bizleri aradınız veya whatsapp yoluyla resimleri yolladınız. Fiyatı verdik. Anlaştık yaptırmaya karar verdiniz. Koltuk Döşeme olacak ürünleri sizden güvenle teslim alıyoruz. Koltuklarınızı atölyemizde kumaş sökümünü başlatıyoruz. İskelet kısmında herhangi tamir olacak bir yer varsa onlar tamir ediliyor. Elastik kolonlardan çıkan gevşeyen varsa onlar sökülüp tekrar yenisi çakılmak suretiyle işlem devam edilir. İskelet kısmındaki kırık, çatlak gibi yerler iskelet ustamıza gider ve ürün orada bakıma alınır. İskelet tamiri sonlandıktan sonra isteğe göre cila ve boya işlemi varsa oradan direk cila haneye gider. Orada zımpara atıldıktan sonra boya işlemleri itina ile yapılır. Artık işlem sırası Belmino Koltuk Döşeme olarak bize geldiyse süngerde herhangi bir çökme , yırtılma , parçalanma gibi sorunlar mevcutsa sökümü yapılır. Yeni sünger aynı yerlere yapıştırılır ve çakılarak işlem sonlanır. En son yüzlerce kaliteli kumaş arasından seçtiğiniz kumaş ile garantili biçimde döşemesi gerçekleştirilir. Ürünün bu sıralama ile sizlere fotoğraflanarak bilgi verilir. Bu süre zarfında sizde tedirgin olmadan hangi aşamalardan geçtiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Göztepe koltuk döşeme işlemleri aslında sizin bildiğinizi gibi sadece sök çak ile bitmemektedir. Sizden alındıktan sonra bizim emanetimiz olarak gördüğümüz koltuklarınız, sandalyeleriniz, çek yatlarınız, kanepelerinize size aynı güvenli bir biçimde teslimatı yapılır.

Sizler için her zaman kalite , ekonomik , garantili işler ön planda ise bizleri aramayı unutmayın. Sizlerin ürünü yaptırmanız önemli değil arayın sorun belki yapılmasından ziyade bir temizlik malzemesi ile geçecektir. Arayın konuşalım derdinizi dinlemeye hazırız.