Gebze Koltuk Döşeme

gebze-koltuk-döşeme-belminoGEBZE KOLTUK KAPLAMA

Yoğun iş günü ya da koşuşturma ile geçen hafta sonu günlerinden sonra evinize gittiğinizde sizi karşılayan salonunuzun yepyeni, rahat koltuklarla donatılmış olduğunu görmek yorgunluğunuzun büyük kısmını alacaktır. Yıllardır oturduğunuz evdeki koltukların rahatlığından memnunsanız, yenisini almak ve alışmakta şüpheleriniz varsa sadece görüntüsünün eskidiğini kenarlarının döküldüğünü düşünüyorsanız Belmino koltuk döşeme olarak sizlere yenilerini aratmayacak modern çözümler sunuyoruz. İstanbul ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Belmino koltuk döşeme olarak, İstanbul Gebze’de de hizmet vermekteyiz. Gebze koltuk kaplama, döşeme ve tamirat atölyelerine uğramadan ya da online olarak hizmet almadan karar vermeyin.

Kalitesine İnandığınız Koltuğunu Atmayın

Kalitesinden şüpheniz yoksa koltuğu atmazsınız. Mutlaka üzerinde geçirdiğiniz güzel günleriniz ve anılarınız vardır. Bunun yerine yüzeyini değiştirebilir, eskiyen kumaşını daha modern desenler ve renklerde döşetebilirsiniz. Gebze koltuk döşeme olarak size bu imkânları sağlıyoruz.

Ücretsiz Nakliye Hizmeti

İki yıl garantili koltuk döşeme ve kaplama hizmetlerinin yanında ücretsiz nakliye hizmetleri de sunuyoruz. 35 yıllık tecrübemiz ile değişen trend ve koşullara ayak uydurup yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam ediyoruz. Son olarak internette de online fiyat alma seçeneğimizi sitemize eklemiş bulunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey değiştirmek, yenilemek istediğiniz koltuğunuzun fotoğraflarını sitemize yüklemek. Sürekli dolaşıp fiyat alma derdine son veren bu uygulamamız ile vaktinizi kendinize ayırmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Online Fiyat Alma Seçeneğimiz

Fiyat konusunda aklınıza takılan her soruyu telefon açarak öğrenebilirsiniz. Fakat resim gönderip hemen fiyat almak istiyorum diyorsanız da bu da sitemizde mevcut. Resimlerinizi çekin ve online fiyat al bölümümüzden bize yollayın. Değerlendirip en kısa zamanda sizlere dönüş yapalım.

Sağlık İçin İsabetli Tercih

Neden koltuk döşemeli ya da kaplatmalı sorusuna gelince en başta ve en önemli cevap sağlığınız için olarak verilir. Yıllarca üzerinde kimi zaman uyuduğunuz, kimi zaman yemek yediğiniz koltuğunuzun kumaşı yıllar geçtikçe mikrop yuvasına dönüşür. Siz ne kadar temizleyebilseniz de koltuğun iç kısımlarına kadar ilerleyen toz ve kirli atıklar bakteri üretimine sebep olur. Psikolojik bir etkisi de vardır. Evinize geldiğiniz de yepyeni koltuklar enerjinizi yükseltecektir. Estetik kaygılar da en önemli nedenlerden biri. Duvarların rengine ya da son moda renklere uymasını da isteyebilirsiniz. Ekonomik açıdan yeni bir koltuk takımının maliyetinden çok daha düşük rakamlara yepyeni bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Belmino koltuk döşeme, Gebze koltuk tamiri hizmetleri vermektedir. Sağlığınız, bütçeniz ve daha estetik görünümlü bir ev için mutlaka uğrayın.