Fikirtepe Koltuk Döşeme

fikirtepe-koltuk-döşeme-tamiri-kaplama

FİKİRTEPE KOLTUK DÖŞEME

İster ev hanımı olup bütün gününüzü evde geçirin, misafirler ağırlayın, isterseniz yoğun çalışıp akşamları evinizde olun oturma odası diye adlandırdığınız bölüm sizin rahatlama gevşemek için en büyük yardımcınız. Koltuklarınızın rahatlığından memnunsanız sadece görüntüsünün değişmesini, evinizde bir değişlik olmasını istiyorsanız koltuklarını atıp yenisini almak yerine Belmino Koltuk Döşeme’ye mutlaka danışmalısınız. İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Fikirtepe koltuk döşeme olarak size bir adım daha yakınız.

Sizlere koltuklarınız hakkında tamir ve değişim konusunda bilgi verildikten sonra yerleştirecek odanız için uyuma yardımcı olmak adına sizlere bu konuda da renk uyum açılarını sunabiliriz. Bu konuda da aklınızda herhangi bir soru işaretini de ortadan kalkmış olacaktır.

Fikirtepe Koltuk Döşeme ile Tasarruf Edin

Koltuk döşeme ve kaplama tercihinin sebepleri arasında ilk olarak tasarruf yer almaktadır. Yeni bir koltuk takımının maliyeti eskilerini yeniletmekten çok daha fazladır. Bütçenizi yormadan yeni koltuklara kavuşabilirsiniz. İkincisi ve aslında en önemlisi de sağlığınız dır. Yıllarca üzerinde acı tatlı pek çok anlarınızı yaşadığınız koltuğunuzu ne kadar temizleseniz de içlerine sızan toz ve kirli maddelere ulaşmanız maalesef ki mümkün değil. Zamanla bakteri yuvasına dönen koltuğunuzu sağlığınız için yenilemelisiniz. Bir diğer sebep olarak da evinizin yenilendiğini göreceksiniz. Bu sizin psikolojinize çok iyi gelecek ve kendinizi de yenilenmiş gibi hissedeceksiniz. Dördüncüsü ve en eğlencelisi estetik kaygılar. Büyük mobilyaları değiştirmek çok uzun zamanlar alır fakat değişen trendlere ayak uydurmak koltuklar için farklı kumaşlar seçmek kadar kolaydır. Fikirtepe koltuk kaplama ve döşeme olarak bu sebeplerin tümüne uygun çözümler sunuyoruz.

Online Olarak Fiyat Alın

Online olarak fiyat alabileceğiniz internet sitemize değiştirmek istediğiniz koltuğun fotoğraflarını atmanız yeterli. Çarşı pazar gezmenize gerek kalmadan, yorulmadan fiyat alabileceğiniz ve ücretsiz nakliye hizmetimizle sizlere konfor teklif ediyoruz. İki yıl garantili ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile 35 yıllık tecrübemize yenilerini katıyoruz.

Sıfır Koltuk İmalatı

Koltuk döşeme, kaplama veya yüz değişimi hizmetlerimizin yanında sıfır koltuk imalatı da yapmaktayız. İsterseniz modelinizi siz çizebilirsiniz ya da seçtiğiniz modelin fotoğrafını bize gönderebilirsiniz. Tam zamanında istediğiniz ürünler biter ve kapınıza kadar teslim edilir.

Sağlığınız ve Bütçeniz İçin

Firmamız, kaplama ve yüz değiştirme, İstanbul Fikirtepe koltuk tamiri hizmetleri vermektedir. Sağlığınız, bütçeniz ve daha estetik görünümlü bir ev için bize uğramadan mobilyalarınızı yenileme kararı almayın. Çünkü her zaman kaliteli ürün size daha konforlu daha ergonomik ve tasarruf sağlayacaktır. Bir ürünü içinize sinerek kullanmak var bir de uygun diye almak var. Kaliteyi ucuza alın.