Erenköy Koltuk Döşeme

erenköy-koltuk-döşeme-tamiri-kaplama-belminoERENKÖY KOLTUK DÖŞEME

İstanbul’da Erenköy ilçesinde koltuk tamiri yaptıran kişilerin bizlere yönlendirilmesi bizi gayet mutlu eden bir geri bildirimdir.  Erenköy Koltuk Döşeme; daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu ilkede ilerleyerek yapısına birçok işinde uzman kişileri transfer etmiştir. Bu sayede ürünlerin ne kadar kaliteli ve özenle çıktığını aşağıdaki çalışmalarımızdan görmeniz mümkündür.

Erenköy Koltuk Kaplama ile Cila İşlemleri

Erenköy koltuk tamiri olarak koltuğunuz ne şekilde olur ise olsun, ister klasik ister modern koltuk imalatı hizmeti vermekteyiz.  Ayrıca firmamız her çeşitlilik olan koltuklarınızın tamir işlemlerini yaptırma imkanı sağlamaktadır.  Eğer koltuk takımını antika ise, koltuk takımımızın cila ve döşeme islerini aynı zamanda restorasyon islerini de yapabilmektedir. Cila işlemleri yine uzman kadromuzda bulunan ustalarımızın son derece estetik ellerinden çıkmaktadır. Cila işlemleri ustalık isteyen bir sanattır. Bu işlemde de sizlere kaliteli bir hizmet sunmaya hazırız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda alışveriş mağazalarının ve otel vb. mekanların kullanmış olduğu mobilyaların tamir ve döşeme işlerini de yapabilmektedir.

Erenköy Koltuk Döşeme ile ilgili bilgiler

Erenköy Koltuk döşeme olarak sizlere koltuklarınızın döşeme kumaşları ile ilgili seçebileceğiniz bir renk kartelası vereceğiz. Bu kartela ile istediğiniz renkte ve modelde kumaşı seçebileceksiniz. Bir çok yeni moda kumaş ve tarz ile karşınızda olacağız. Eğer ister iseniz, mobilyalarınız ve koltuklarınızın tasarımını da yapabilmekteyiz. Firmamız, kendi servis ağımız ile, koltuklarınızın tamiri ve döşemesi en hızlı ve güvenli işlerini yapmaktadır.Sizlerin almak istediğiniz hizmete göre, evinizden ürünleri alarak, tamiri ve döşemesini yapıp sonra koltuklarınızı tekrar yapılmış hali ile evinize teslim etmektedir. Koltuk kaplama hizmetimiz ile sizlere koltuklarınızı ilk gün almış olduğunuz hissini uyandıracak şekilde yepyeni teslim etmekteyiz.

Sürpriz hediyeler sizleri bekliyor

İşlemleriniz kaliteli ustalarımız ile bitti artık ürünleriniz sizlere doğru yola çıkmadan sizlere küçük hediyelerde yanında gönderiyoruz.

Garanti Süresi 2 Yıl

Hizmetimizi hem güvenli kılmak hem de kalitenin tadına varmanız açısından siz müşterilerimize yaptığımız koltuk döşeme işlerine ve malzemelerimize 2 Yıl garanti vermekteyiz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Bununla ilgili garanti belgemizde sizler tarafından imzalanıp bizler tarafından doldurulacaktır.

Hizmetlerimiz

Her çeşit mobilyalarınızın yüzünün değişimi, döşeme işlerinin yapılması, cilalama işlerinin yapılması, üretim işleri konusunda uzman olan firmamız işleri yaparken hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden yapmaktadır.  Erenköy Koltuk kaplama hizmetimiz ile koltuklarınız ilk günkü gibi, parlak, ışıl ışıl, temiz ve sapasağlam olacaktır.

İletişim bilgilerimiz sitemizde yer almaktadır. Bizlere ulaşabilir, bizden hizmet alabilmek için arayabilirsiniz.

Erenköy Koltuk Döşeme olarak

Hizmetlerimiz ;

 • Koltuk döşeme
 • Koltuk tamiri
 • Koltuk kaplama
 • Puf imalatı
 • Puf tamiri
 • Çekyat tamiri ve döşeme
 • Sandalye imalatı
 • Sandalye döşeme
 • Otel döşeme ve tamir işleri
 • Cafe döşeme ve tamir işleri
 • ve her türlü döşeme ve tamir işleriniz.