En Uygun Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?
22 Ocak 2017

En Uygun Koltuk Döşeme

en-uygun-koltuk-döşeme

En uygun Koltuk Döşeme

Koltuklarınızı yeniletmenin vakti geldiyse bunun için en uygun koltuk döşeme hizmetini verdiğimiz firmamıza gelerek işlemlere bir an önce başlayabilirsiniz. Büyük bir ihtiyaç olan koltuk yeniletme hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan gerekli bir durumdur. Üstelik yeni bir koltuk satın almak istediğinizde gözünüzün korkabileceği fiyatlar, koltuk döşetme işleminde yoktur.

Anneannenizden yadigar kalan koltuklarınızın artık moda olduğunu görünce üzülmenize de gerek yok. Çünkü koltuk yüzeyi kaplama sayesinde kılıfları değiştirilen bu koltuklar adeta sıfır alınmış gibi retro esintiler estirecektir. Sağlığınızı da düşünerek ergonomisi düzeltilecek olan koltuklar her anlamda evinize yenilik katacak. Yapmanız gereken koltuk yenileme işlemi için whatsapp üzerinden ya da arayarak bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Koltuk Döşeme İşlemi Neden Yapılmalıdır?

Koltuk döşeme yaptırmanın neden gerekli olduğunu anlatmak gerekirse bunun için sağlıktan, psikolojiden ve modadan ya da değişen zevklerden bahsetmek gerekir. Sağlıklı bir yaşam için, duruş bozukluklarınızı düzeltmek için doğru bir ergonomiye sahip olan koltuklarda oturmalısınız. Zamanla yapılarında bozulmalar olan koltukları tamir ettirmek bu nedenle önemlidir.

Ayrıca döşeme işlemi psikolojik bir gerekliliktir. Yani ev eşyalarından sıkılan kişiler renklerde ve görünüşte bazı değişiklikler yapınca psikolojik olarak daha mutlu olduğu bilinir. Geçmişe doğru giden retro esintili moda anlayışı da günümüzde eski koltukların yüzeylerinin kaplanmasına sebebiyet vermiştir.

Koltuk Döşeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Koltuk yüzü değiştirme işlemi için koltuklarınızın evinizden güvenle alınması gerekir. Bunun için gelen uzman ekibimiz sizin koltuklarınızın yapısına hiç bir zarar vermeden bunları atölyemize getirecektir. Atölyede yüzeyleri çıkartılan koltuk için bir kumaş seçmeniz istenir. Bu kumaş deri, pamuklu, kadife gibi seçeneklerde olabilir. Dilediğinizi seçmeniz ya da dışarıdan kendi istediğiniz kumaşı getirtmeniz mümkündür.

Ayrıca iskelet tadilatları da yapan uzmanlarımızın hepsinin birer sertifikası vardır. Bu sertifika sayesinde başarılı bir şekilde giydirme işlemi yapılır. Son düzeltmeleri de yapılan koltuklar evinize teslim edilir. En ucuz koltuk döşeme hizmetini veren firma olduğumuz için hızlı olarak tüm işlemleri yapmakta ve sirkülasyonu kontrol etmekteyiz.

Koltuk Döşemenin Maliyetleri Nedir?

Koltuk döşeme işlemi için istenen fiyatlar bazı firmalarda oldukça uçuk olsa da fiyat garantisi verdiğimiz koltuklarınız için en uygun fiyatı sizlere tüm işlemlerden önce iletiyoruz. Bunun için koltuklarınızı görmemiz yeterli oluyor. Koltuk döşeme fiyatları  genellikle 300 lira ile 3 bin lira arasında değişiyor.

Bu değişkenler ise koltuğunuzun nasıl bir iskelete sahip olduğu, iskeletinde bir hata olup olmaması, kumaş seçiminiz, farklı istekleriniz gibi etkenlere bağlı oluyor. Yapmanız gereken bize tüm isteklerinizi iletmek olmalıdır. En uygun koltuk döşeme maliyeti hazırladığımız için fiyattan memnun kalacak ve her türlü öneri, şikayetlerinizi bize bildirebileceksiniz. Üstelik koltuklarınız sizin için hazırladığımız sürpriz bir hediyeyle geldiği için sonuçtan memnun kalacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir