Ataşehir Koltuk Döşeme

atasehir-koltuk-doseme

Ataşehir Koltuk Kaplama

Ataşehir Hakkında Küçük Bilgiler

Ataşehir 2008 yılından itibaren ilçe olarak sayılan istanbul’un şuan ki mevkisine göre gözde ilçelerindendir. Yaşam burada diğer ilçelere nazaran sosyokültürel ailelerin yaşantılarını sürdürmeleri nedeniyle emlak olsun , yiyecek içecek olsun , restoran fiyatları bakımından diğer ilçeleri baz aldığınızda daha pahalı olduğu aşikardır. Yeni yapılanma içerisinde olan yeni ilçemizin bina sayısı gün geçtikçe artmakta yeşilliği artık beton olarak görmekteyiz. Aslında doğanın yeşillenme çabasına dur diyen bu görüntü aslında bizim gibi mobilya sektöründe olan kişilere daha cazip gelmektedir. Bina sayılarının artması binaların artık kendi otopark ve yeşillik alanına sahip olacağı kanunun çıkmasıyla evlerin metre kare bakımından küçüldüğünü görmekteyiz. Ataşehir koltuk tamiri olarak sizlere koltuk , sandalye , çekyat , kanepe ürünlerinizin hem tasarım anlamında yeni imalat veya yenileme işlemlerinizi yapabiliriz.

Güven Odaklı İşler Yapar

Ataşehir koltuk tamiri olarak sertifikalı ustalarımızın ellerinden çıkacak ürünlere her zaman garanti ve kalite anlamında güvenmekteyiz. Telefonda veya yerimizde verdiğimiz bilgilerin aynısını uyguladıktan sonra size teslimatını gerçekleştiririz. Farklı bir ürünle veya tasarım ile karşılaşmazsınız. İtina ile yenilenen koltuklarınızın kalite kontrol aşamasından geçmesiyle siz müşterimizi telefondan çekilen fotoğraflar ile bilgilendirme yapılır. İstekleriniz doğrultusunda değişim veya ürün teslimi gerçekleştirilir.Sıfır koltuk imalatımızın olması nedeniyle siz fotoğrafı gönderin biz sizin için tasarlayalım mantığıyla ilerlediğimizden ötürü aşama aşama fotoğraflar çekilir , tarafınıza iletilir.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Müşterilerin soru sorma çekingenliğini yenmeleri ve alıp almamasının önemli olmadığı belirterek onlara gerekli bilgi ve desteği ücretsiz vermekteyiz.Siz sadece arayın yaptırmanız yada almanız önemli değil.Firmamız olarak siz müşterilerimize gerekli hassasiyeti göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kumaş Renk Seçiminde Size Destek Oluyoruz

Koltuklarınızın gerçekten eskidiğini düşünüyorsanız ; kumaş renginin mi ? takım olarak mı yenisi ile mi değiştirmeyi düşünüyorsunuz? aradaki meblağ farkı için karşılaştırma yapmayı unutmayınız.Yeni her zaman belinizi bükebilir. Ataşehir koltuk döşeme olarak bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bizler diğer kişiler gibi bir yerlerden ürünlerimizi yaptırmıyor kendimize ait atölyemiz bulunmaktadır. Ne zaman isterseniz istediğiniz kadar ürünle kapasite büyütmeye de hazır çalışanlarımız bulunmaktadır. Siz sadece arayın görüşelim sorularınızı sorun aklınızdaki düşünceleri netleştirelim.