Acıbadem Koltuk Döşeme

acıbadem-koltuk-döşeme-belmino

ACIBADEM KOLTUK DÖŞEME

Acıbadem Hakkında

Acıbadem ilçesi İstanbul Anadolu yakasının naif ve güvenilir bölgelerinden biridir. Acıbadem ilçesi olarak belli bir sosyokültürel seviye olduğunu ve de sizler için yapılacak olan işin kalitesine önemi verdiğimizi ve bu misyonla işlerinizi teslim edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Belmino Koltuk Döşeme Küçük Bilgiler

Firmamız; koltuk yüzü değiştirme, koltuk tamiri, koltuk cilası, koltuk döşeme ve nakliyesinde Acıbadem ve çevresinde 3 yıldır faaliyet göstermektedir. Acıbadem koltuk döşeme denince akla gelen neredeyse her işlemi yapmakta olan köklü firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla yıllardır hizmet vermektedir.

Koltuklarınız evinizden alındıktan sonra istenilen işlem uygulanıp nakliyemizle yeniden sizlere buluşturmaktayız. Sağladığımız üstün hizmet anlayışıyla hatasız ve zamanlı olarak koltuklarınız sizlere teslim edilmektedir.

Koltuk tamirinde esas olan sünger kalitesi değil işçiliktir. Koltuğun iskeletini sağlam yaptıktan sonra eski kumaşlar ve süngerler temizlenir. Son aşamada ise koltuğunuz yeniden kaplanarak istediğiniz niteliklere ulaşır. Acıbadem koltuk döşeme olarak yaptıklarımızı sitemizden koltukların eski ve yeni görünümü olarak inceleyebilirsiniz.

Acıbadem Koltuk Döşeme işlemlerini nasıl yapar?

 1. Düzenlenmek istenilen koltukların içlerine özel koruma maddeleri doldurularak, darbelere karşı daha dayanıklı ve sağlam olması sağlanır. Bu şekilde koltuk içerisinde özellikle minder bölümlerinde iç malzeme olarak kullanılan pamuk, kırpıntı ve sünger parçalarının yapacağı terletme etkisine bağlı ortaya çıkabilecek terleme ve çürüme faaliyetlerinin engellenmesi sağlanır.
 2. Daha sonra yanında eğer koltuğunuzun iskeletinde bir sorun yoksa geri kalan bütün bölümlerinde yaptıracağınız bakım, tamirat ve yenileme faaliyetlerinde yeni alacağınız bir koltuğa göre üçte biri kadar masraf yapmış olursunuz. Bu sayede hem koltuğunuz yenilenmiş olur hem de bütçenizi daha az etkilemiş olursunuz.
 3. Yaptıracağınız koltuk yüz değişimi işlemleri ile birlikte koltuklarınızda var olan yangın tehlikesi veya temizlemesi çok zor olan lekelere karşı da birçok koruma yapılmasını isteyebilirsiniz. Ancak bu tehlikeler sonucu koltuğunuzun kaplaması zarar görmüş ise bunu koltuğunuzu yeniletmek için bir fırsat olarak görebilir ve aynı iskelet üzerinden yeni bir koltuk almış gibi mekanınıza yeni bir hava katma imkanı bulabilirsiniz. 
 4. Bu sayede artık yenilenen yaşam alanınız olduğu için mutlu ve huzurlu olacak ayrıca psikolojinizinde koltuk döşeme ile doğru orantılı olduğunu göreceksiniz.

Acıbadem Koltuk Kaplama olarak Vizyonumuz;

 • Daha geniş kitlelere hitap etmek
 • Sektörde öncü firmalardan olmak
 • Sürekli değişen çağın gerekliliklerine ayak uydurmak

 Acıbadem Koltuk Tamiri olarak Misyonumuz;

 • Disiplinli ve titiz çalışmak
 • Müşterilerimize karşı samimi olmak
 • Güvenilir ve dakik çalışmak
 • Kaliteli hizmet vermek
 • 2 Yıl garanti veren ilk firma olmak

Çalışmaların bir kısmı