Acarlar Koltuk Döşeme

acarlar-koltuk-döşeme-belminoAcarlar Koltuk Döşeme

İçiniz sıkılıyor ve evinizde değişiklik yapmanın size iyi geleceğini düşünüyorsanız eskiyen koltuk ve kanepelerden artık sıkılmış olabilirsiniz. Eskiyen koltuklarınızı, kanepelerinizi ele güne karşı kullanmak zorunda kalıyorsanız ve yenisini alacak gücünüz yoksa biz sizin yanınızdayız. Acarlar Koltuk Döşeme işinde uzman profesyonel ekibimizle eskiyen koltuklarınızı yenileme işini üstümüze alıyor ve onlar için gereken neyse onu yapıyoruz. Koltuk döşeme konusunda kimseye güvenemiyor ve çıkacak sonuçtan memnun kalmayacağınızı düşünerek her gün eskiyen eşyalarınıza bakmak zorunda kalıyorsanız sitemiz üzerinden yenilediğimiz eşyaların eski ve yeni görünümlerinden fikir alabilirsiniz. İstanbul’da bir çok şubesi bulunan firmamız size bir telefon kadar yakın hizmet vermektedir. Eskileri atıp yenisini almak bütçenizi fazlasıyla zorlayabilir biz yenileme işlemlerinizi çok daha uygun fiyatla yapıyor ve hizmette sınır tanımıyoruz.

Koltuk Yüzü Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Koltuk döşeme yaptırmaya karar verdiğinizde koltuğunuzun resmini çekebilir ve bize whatsapp yoluyla gönderebilir, hemen fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un köklü ve 35 yıldır koltuk yüzü değiştirme işini başarıyla yapan firması olarak sunacağımız cazip fiyatlar sayesinde işinizi vermeye karar verdiğinizde yenilenecek olan koltuk veya kanepe takımınızı sizden teslim alıyor ve sökme işlemini yapıyoruz. Koltuklarınızın detaylı kontrolünü yapacak olan profesyonel ekibimiz kademeli olarak tamirat işini yapacaktır. Koltuğun içindeki iskelet kontrol edilecek, hasar tespit çalışması yapılacak ve uzman ellerde tamir işi yapılacaktır. Boya gereken yerleri boyanacak, cilalanacak ve bütün bu işlemlerden sonra sıra koltuk yüzünü değiştirmeye gelecek. Seçmiş olduğunuz kumaş yine işinde uzman döşemeci ustamız tarafından döşenecek ve teslime hazır hale getirilecektir. Acarlar Koltuk Döşeme konusunda aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Koltuklarınız Aradığı Konfora Kavuşacak

Koltuklarınıza yeniden hayat vermek için şans tanıdığınızda kararınızdan pişman olmayacak ve cazip koltuk döşeme fiyatları sayesinde yepyeni koltuklarınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Koltuğunuzu gördüğünüzde pişman değil memnun kalacak ve sunulan 2 yıl garantiyle aklınızda sorun kalmayacaktır. Kaliteli hizmeti sunabilmek adına kendini sürekli geliştiren ve yenileyen 35 yıllık birikimimizle memnuniyetinizi önemsiyor ve yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz. Evinizin dekorunda yapacağınız yenilik sayesinde gözünüz gönlünüz açılacak aradığınız şıklığa ve konfora kavuşacaksınız.

Evinizde Rahat Etmenin Keyfini Yaşayın

Acarlar Koltuk Döşeme ile semtinize çok yakın ve bir telefon kadar uzaklıktayız. Siz yenilemeye koltuklarınızdan başlamaya karar verdiğinizde en büyük destekçiniz olacak ve sizi rahatsız eden görünümden kurtararak modern kumaş çeşitleriyle yenilenen koltuk takımlarınızı teslim edeceğiz. Evinizde istediğiniz gibi rahat edebileceğiniz ergonomik duruşuyla beliniz sırtınız ağrımaması için onlar için elimizden gelenin fazlasını yapacak ve rahat etmenizi sağlayacağız. Yeni görünümüyle yeni aldığınız sanılacak olan koltuklarınıza kullanmanın konforunu yaşayacaksınız.